Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Zakochaj się w retailu-poradnik najemcy

W Warszawie powstaną ...

W Warszawie powstaną trzy nowe obozy handlowe. To kapitalne miasto do tego rodzaju inwestycji. Nie tylko ze względu na głowę miasta spod uśmiechniętego loga retailovo-samorządowych bossów.

 warsovie

grafika:warszawa.wyborcza.pl

„Analitycy rynku handlowego przekonują jednak, że mimo zrealizowanych w ostatnich latach inwestycji w Warszawie mamy wciąż niższy od średniej ogólnopolskiej współczynnik tzw. nasycenia handlem, czyli ilości powierzchni handlowych w przeliczeniu na głowę mieszkańca. Firma Cushman&Wakefield podaje, że dla całej Polski wynosi on nieco ponad 600, a w aglomeracji warszawskiej – tylko ok. 550, podczas, gdy np. w Trójmieście już przekracza 650, w aglomeracji poznańskiej osiągnął ok. 750, a we wrocławskiej już przekroczył 800….

W najpopularniejszych jest wręcz kolejka chętnych na wynajem każdego zwalniającego się lokalu.”

 http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,19639795,zakupy-w-warszawie-trzy-nowe-galerie-handlowe-kolejna-w-budowie.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Warszawa_Wyborcza

To jest klasyczna ściema. Od lat powtarzana przez firmę Cushman&Wakefield. Kolejna wiodąca na rynku to Colliers International. Ściśle te firmy współpracują z portalem retailnet i zamawiają reklamowe płachty w mediach. To nie jest rzetelny komunikat prasowy. Proszę to sobie przyswoić.

A propos Warszawy. Zapraszam na spotkanie autorskie właśnie tutaj. Do polskiej restauracji o swojskiej nazwie Honoratka.

spotkanie

Zapraszam.

P.S. Dzięki za plakat i pomysł i linka)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *