Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Przód pod chmurką, tył pod dachem-poradnik najemcy

Numerem jeden w ...

Numerem jeden w plebiscycie jest retailova inwestycja w Kwidzynie. 

brya

“Nowa Galeria handlowa, która powstała w Kwidzynie kontrowersje wzbudzała jeszcze przed oficjalnym otwarciem. Wszystko za sprawą braku poszanowania otoczenia. Ogromy budynek otoczył z trzech stron dwie stare kamieniczki i mieszkańcy zyskali widok na ogromną monolityczną ścianę. Złośliwi, mówią, że powinni się cieszyć – dostali świetną infrastrukturę do gry w squasha…”

http://www.bryla.pl/bryla/56,150722,19728422,i-miejsce-centrum-handlowe-kwidzyn,,1.html

Tymczasem na łamy Wyborczej trafił słynny budynek z Poznania. Internauci nie pozostawią złudzeń. Tekst wywołał lawinę komentarzy nad tym arcydziełem.

“Stanowiska, z których odjeżdżają autobusy z dworca autobusowego pod Chlebakiem, są tak zaprojektowane, że przód autobusu stojącego na stanowisku jest pod chmurką, a tył pod dachem. Czyli ludzie stojący w kolejce do wejścia do autobusu (co czasami trochę trwa, gdy kierowca sprzedaje bilety), mogą czekać sobie na deszczu i moknąć. Ja tak czekałem, a lało jak z cebra. Normalny syf”

“Dworzec w Poznaniu jest jednak ważny przede wszystkim dlatego, że skupia w sobie wszystkie błędy popełniane w Polsce przy projektowaniu tego typu obiektów. Przy jego budowie kierowano się wyłącznie chęcią zysku. Interes pasażerów i mieszkańców miasta został zepchnięty na boczny tor. A miała to być jedna z poznańskich ikon modernizacyjnej gorączki, jaka ogarnęła Polskę przy okazji organizacji Euro 2012”.

http://www.bryla.pl/bryla/56,150722,19728422,i-miejsce-centrum-handlowe-kwidzyn,,1.html

Konkurs rozstrzygnięty. Niebawem mocno reklamowane szopka targi ssenter. Tam branża wręczy swoje nagrody, same sobie przyznane. Kiedy wreszcie opublikują kompleksową listę bankrutów? Tak kompleksowo z kraju? I pokażą te miliony ludzi?I te obroty…

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *