Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

18.03 w piątek-zapraszam-poradnik najemcy

Przypominam o ...

Przypominam o spotkaniu autorskim 18 marca w Honoratce przy Miodowej 14 w Warszawie. Kawa i herbata w gratisie. To pierwsze takie spotkanie. Na miejscu wytłumaczę dlaczego właśnie w tym dniu, dlaczego tam i dlaczego dopiero teraz takie spotkanie.

przeliczeni_okladka1

Ponadto opowiem o kulisach powstania bloga, o treści nieoficjalnych rozmów zarówno od strony tych, którzy galeriami zarządzają jak i kancelarii prawnych. Generalnie z zaproszenia może skorzystać każdy-w tym retailovi prawnicy. Nie mieli do tej pory możliwości pogadania face to face. Zatem będzie okazja się poznać. Formuła z mojej strony chilioutowa, czyli gdybym miał zwizualizować intencje to zrobię to tak.

Travis_Sing_vf2

To Travis w swoim starym hicie. Można sobie wyobrazić, że tych czterech spauperyzowanych chłopaków  na rowerach to najemcy, którzy jakimś cudem znaleźli się w retailovym eleganckim gronie. Przyjeżdżają. Wchodzą i zaczyna się impreza. Żeby poczuć klimat trzeba zobaczyć ten klip.

https://www.youtube.com/watch?v=eYO1-gGWJyo

Czyli takiej formuły nie przewiduję, ale ten klip zainspirował grafika do zrobienia okładki pod książkę Franczyza „Fakty i mity”.  Jest tam taki kadr z ośmiorniczką na głowie.

FRANCZYZA1

Stąd taka grafika.

Ale i ciacho jest przewidziane. Spotkamy się w Sali Myśliwskiej. Zapraszam.

I polecam tekst. Tym razem z Białegostoku.

 

– “Jednak, zanim obudzimy w sobie nasz naturalny, drzemiący w każdym facecie, pierwotny instynkt łowcy, zastanówmy się chwilę nad tym, czy oby na pewno ubijamy świetny interes – wyjaśnia Krzysztof Kosmowski.

Wkrótce na naszych łamach będzie można poczytać o innych aspektach i sztuczkach działania galerii handlowych. Jak się zakrywa pustostany i jak się ściąga do siebie ludzi, którzy tak naprawdę nie są klientami. Temat jest bardzo ważny, ponieważ w Białymstoku mają się pojawić kolejne obiekty tego rodzaju. Dobrze by było, gdybyśmy wiedzieli czym są i jak działają w rzeczywistości galerie handlowe”.

 http://dziendobry.bialystok.pl/druga-strona-galerii-handlowych/

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *