Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Zedrą z was prześcieradła-poradnik najemcy

<img ...

uniqlo_container_shop

Czy w gh można zarabiać pieniądze? To pytanie nieodłącznie powstaje wówczas, gdy zastanawiasz nad tym co robić i gdzie. Są nieliczne punkty i bryły w których można. Trudno uznać, że w przypadku 100.000 obrotu na jedzeniu 5 tysięcy zysku jest zarabianiem pieniędzy w sensie tego słowa znaczeniu dosłownym.

Jeśli 40 tysięcy ląduje u dewelopera, potem u dostawców usług, pracowników, zusów-to te pięć tysięcy za pracę i logistykę jest jałmużną biorąc pod uwagę odpowiedzialność, zaangażowanie, kontrole, organizację pracy itd.

Gh przy wydumanych czynszach były fajnym rozwiązaniem na początku wieku kiedy było ich kilka. Dziś to zacofany pomysł na handel pomimo kolorowych świecidełek i pięknych lampek.  Ludzie retailu nie rozumieją, że owszem na kredycie można zarobić, wykonawcy mogą zarobić, ale nie najemcy.

A jeśli -w minimalnym stopniu. Biorąc pod uwagę dewastację w innych krajach i fakt, że system retail działa w ten sposób na całym świecie trudno oprzeć się wrażeniu, że nośnik przeliczeni pozwolił niektórym się nie przeliczyć, choć wielu jeszcze do tego grona dołączy-masowo. Co nie oznacza, że to co z „zachodu” to z gruntu jest na „nie”. Bo te kontenery to coś co już weszło do Polski i być może będzie alternatywą dla zacofanych, brudnych pieniędzy i całego badziewia pod nazwą retail in Poland.

Dlatego warto zobaczyć te zdjęcia.

t

 Przed wyglądają tak.

t3

 Po mogą wyglądać tak.

t4

Więcej nowoczesnych projektów znajdziesz tutaj.

http://www.twojekontenery.pl/forum_szczegoly.html?id=23

Projekty ze świata.

popupshop

https://www.google.pl/search?q=sea+container+shop&biw=1280&bih=685&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjKh-S137jLAhXHQZoKHWXUAsYQsAQIGg#imgrc=_

Wspomniałem o modo. Ten kto wymyślił obejście przepisów na zasadzie, że to nie jest galeria wielkopowierzchniowa tylko “okno wystawowe” i nawciskał ludziom kit-zasługuje na ekonomicznego “nobla”. Sąsiadujące targowisko przy Bakalarskiej nie ma takich światełek, ale tam są tłumy ludzi. I będą. Bo czasy zakupów za kilka tysięcy dla poprawy nastroju to już historia-a jeśli współczesna, to dla nielicznych. Tych nieprzeliczonych.  Dlatego jeśli najemcy w modo nie zrozumieją, że jeśli dają się zastraszyć Turkom-to w takim razie do banku, kredyt i w zębach te kilkaset tysięcy trzeba przynieść. Ukłonić się, przeprosić Turka. I podziękować za najniższy wymiar kary.

Jeśli najemcy w modo nie zrozumieją, że wspólnie można rozjechać system-to polecam chusteczki do nosa na Bakalarskiej. Tanie. Polskie. Do wycierania nosa. Bo jak słyszę, że znów ktoś „donosił” i dał przysłowiowej dupy to trafia mnie szlag pomimo,  że ani mi brat ani swat. Ale tak było w retailovych galeriach handlowych w tym kraju. Pisałem o tym. Stowarzyszenia, strzał, kary i won. Tak to wygląda od kuchni. Tym razem w modo-czyli niepotrzebnej nikomu inwestycji w Warszawie. Turcy wam wejdą do łóżka i zedrą ostatnie prześcieradło.  Warto o tym pamiętać.

Czytelnikowi dziękuję za maila. Ciekawy pomysł z kontenerami. Dziś najwięcej ich przy autostradach. Stawiane są jeden na drugim i służą jak “słup reklamowy”-przybywa ich.

P.S.Namiar na polskiego producenta. Nic nie chwalimy, że cudze. Po prostu nie wszystko wiemy. Już wiemy, że jest polski producent. Niech robi i zarabia)

http://www.hepamos.com.pl/pl/

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *