Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Dziękuję)))-poradnik najemcy

Spotkanie autorskie w...

Spotkanie autorskie w Warszawie w restauracji Honoratka miało dla mnie kilka wymiarów. Dokładnie 5 lat temu podpisałem pierwszą umowę w gh. Wówczas stuknęło 40 lat. I miało to być: nowe wyzwanie, nowy biznes, nowe szanse, nowa odpowiedzialność, nauka i budowanie czegoś na lata.

Okazało się, że gh to bagno w których utonęło tysiące polskich firm, małych dużych, średnich, z historią, bez historii, z północy i południa. Dokumentacja zajęła pięć długich lat podczas, których udało się nie tylko odczarować świat retailu, ale też poznać  i uświadomić wielu ludzi. Powstała organizacja, książka, blog czyli dokument jak się nie dać zniszczyć. I to jest pokłosie tych 5 lat. 

Dziękuję uczestnikom spotkania, że chciało się pofatygować jak i tym którzy teraz włączają w nowy biznes czyli Uli i Juliom z Ukrainy. Alexowi też, którego na tym zdjęciu nie ma. Darkowi Lorantemu, że poprowadził wstęp, Tomkowi Płaskocie, że poprowadził wieczór i Robertowi Duchnowskiemu, że znalazł czas. Mirze Suchodolskiej za kawę, dziewczynom za kwiaty.

kwaity

Właścicielce Honoratki za gratisa. Ten lokal jakoś od 1826 roku daje radę przy 40 tysięcznym czynszu na powierzchni ponad 500 m2. Historia tego miejsca zasługuje na zapoznanie tym bardziej, że to miejsce jest ulubionym przez Japończyków.

Tym najemcom z modo, którzy też byli sugeruję, aby uciekali stamtąd-bo to miejsce bez przyszłości.

Umowy na te symboliczne 5 lat zniszczą dorobek życia. Dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe, które napływają z różnych stron od ludzi znanych i nie znanych mi wcześniej. To miłe. Pozdrawiam.

Z dedykacją.

http://www.honoratka.com.pl/

I takiego dostałem maila on najemcy z modo w Warszawie.

“Proszę jak coś o pomoc i komentarze na modo.forumpolish.com. To nasze forum własne. Myślę ze zarząd modo ma tam już swoich użytkowników albo wtyczki ale to nie ma znaczenia bo i tak nie mogą kasować wpisów. Mamy już 100 osób z 350 i cały czas logują się kolejni ale dynamik a jest makabryczna. Mam wrażenie że każdy patrzy na sąsiada i liczy na to że ktoś za nich
załatwi sprawę. Ja akurat mocno siedzę w szeroko pojętych mediach i zastanawiam się czy  nie zacząć nagłaśniać tej sprawy”.

Trzeba nagłaśniać, ale wspólnie. Pozamykać sklepy. Zaprosić media. I roznieść ten temat z kancelariami prawnymi. 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *