Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Deal for you!-poradnik najemcy

Sporo się dzieje w ...

Sporo się dzieje w zakresie opodatkowania sieci. I mówi o zakazie handlu w niedzielę czy ograniczeniu go właśnie w tym dniu. Interesujący tekst polecam na temat, ogólnie-rentowności.  

„Dyrektor Generalny Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji uważa, że nowe regulacje mogą niekorzystnie odbić się przede wszystkim na hipermarketach, gdyż ten segment ma – według niego – najniższą rentowość. “Hipermarkety od kilku lat przechodzą kryzys. Większość z nich jest nierentowna” – powiedział Faliński.

Jego zdaniem boleśnie skutki nowego podatku może też odczuć część supermarketów oraz niektóre indywidualne sklepy kupieckie. Najmniej – jak przekonywał – dotknięci zostaną najsilniejsi gracze, czyli dyskonty i kupieckie systemy franczyzowe, które cieszą się – według niego – najwyższymi rentownościami”. Cały tekst:

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/handel/podatek-obrotowy-uderzy-w-hipermarkety/c4n2qt

Biorcy wychodzili już na ulice w proteście przeciwko opodatkowaniu. Franczyzowi krezusi biznesu z kilkuprocentową marżą drżą o każdy grosz. Przyjmując jednak do wiadomości, że markety są nierentowne to należy zaznaczyć, że z przybudówkami nazywanymi gh. Pasaże bankrutów uwiązanych umową 5+5+2. Na przykład.

Wiele się pisze i mówi na temat biznesu. Warto zadać sobie pytanie dlaczego- skoro jest tak dobrze i mamy do czynienia z fenomenem informacyjnym w postaci „ciągle rośnie”- widzimy wysyp żabek, biedronek, galeriobiedronek (quasi gh)- na sprzedaż.

Inwestorzy zwijają manatki licząc, że ktoś to kupi. Że złapią frajera na umowę biedronkową do np. 2054 roku. Ale zakup franchise może być też okazją życia. Tym bardziej, że „ciągle rośnie”-jest rentowne. Sprawdzone i perspektywiczne. Szukasz sposobu jak się pozbyć pieniędzy? Przeanalizuj.

http://www.okolica.pl/oferty-inwestycyjne/

Dla anglojęzycznych czytelników blog „o franczyzie” zza oceanu.

NYBIllegalFranchiseSale.2

Interesujący.

http://www.unhappyfranchisee.com/ny-bagel-cafe-illegal-franchise-pre-spring-promotion-sale/

Tymczasem 150 tysięcy ludzi broni niedźwiedzia polarnego zamkniętego w galerii handlowej jako atrakcji dla „klientów”.

„Specjaliści zaznaczają, że niedźwiedziom polarnym najtrudniej jest stworzyć warunki przypominające ich naturalne środowisko. Dodają, że na pewno nie można go wrzucić do ciasnego pomieszczenia z basenem i liczyć na to, że się przyzwyczai”.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-czy-to-najsmutniejszy-niedzwiedz-na-swiecie-zwierze-przetrzy,nId,2233937#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Ludzie bronią misia.

Spacerujecie po gh? Widzieliście ludzi jak zwierzęta w klatkach po 12h bez okien przy sztucznym świetle? Podkówki uśmiechniętych „inwestorów”? Podeślijcie w takim razie zdjęcia-tych szczęśliwych. Tych modelowych kartdorów, roszerów iwnetów i np. koszulowych męskich brandów.

Podpowiadają Ci gh jako sposób na biznes? Nagraj to. Niech Ci napiszą na piśmie. Notarialnie. Nic na gębę. 

P.S. Niezłomni opublikowali rozmowę z blogerem. Stara rozmowa, ale temat na czasie. Wszystko przed nami. Powoli się ten kartongips kruszy.Dziękuję za linki i maile. 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *