Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Pytanie za 500 złotych-poradnik najemcy

Ajenci, agenci, ...

Ajenci, agenci, partnerzy, franczyzobiorcy różnych maści pomysłów i ulga sukcesu. W świetle fleszy i fenomenalnych pomysłów. Tak prezentuje się poważny biznes w Polsce. Zaadoptowany i zaszczepiony na dobry grunt. Seria pytań jak z karabinu maszynowego ma wymierną wartość.

Dziś. Poranek prawą nogą i lektura nadobowiązkowa czyli My Company (12,99 zł) –Strefa Ludzi Przedsiębiorczych-jedynka zachęca tytułem “Startupy made in Poland czyli młodzi podbijają Londyn, Berlin i Dolinę Krzemową”, dalej Własny Biznes Franchising (7,50zł) i jedynka „Jaki wybrać biznes czyli pomysły na firmę do 100.000 złotych”. Omena Mensah projektuje meble, a Tax Care wchodzi we franczyzę. I ostatni tytuł w ramach lektury na lipiec czyli Franczyza & Biznes (9,90 zł), a w nim o gotowaniu na kółkach i o najstarszych franczyzach. Pakiet dostępny w sieci.

fuck

-I elemy niebieskie.

Po czym seria 5 czy 6 pytań, po kolei. O zapalniczkę, o wodę, o batona. W końcu prawa noga przekręca się na lewo.

-A mieszkanie za tysiąc pani ma?

-Proszę?

-Czy ma pani mieszkanie?

-Do wynajęcia?

-Nie, do kupienia.

-?????????

-Ile jeszcze ma pani w zestawie tych pytań?

Włącza się pani obok.

-500 złotych kary mamy proszę pana jeśli nie zadamy tych pytań. Nich pan to opisze na ich stronie jako klient, bo klientów szlag trafia.

-Pani jest biorcą?

-Ajentem.

-Nie widzę różnicy.

-Wie pan nawet na stacjach paliw mogą zadawać mniej  tych pytań.

Pani nie wie, że wiem. Taki styl. Seria bzdurnych pytań narzuconych z góry. Brakuje jeszcze pytania jak było wieczorem i czy pan/i nie potrzebuje na zapas.

Tak wygląda biznes ajencko-franczyzowo-partnersko-dilerski. „Ruch” pada na twarz. Te nowoczesne sposoby sprzedaży wymyślone przez chłopaków po marketingu czy zarządzaniu trzymają się jeszcze jakoś. 500 złotych kary za niezadane pytanie i powiedzmy 500 klientów dziennie razy pięć pytań to 2500 pytań o to samo-dziennie razy 30 dni to 75 tysięcy pytań. I ajent nie wie jak się nazywa. Faktycznie to biznes dla ludzi przedsiębiorczych, kreatywnych i pełnych polotu. O szerokich perspektywach. Motywator- te pięć stówek. W zasadzie potknięcie się na niezadaniu pytania to szybki pieniądz dla dawcy systemu. Przyjmijmy, że na te szacunkowe 75.000 pytań miesięcznie pracownik czy ajent zapomni pięć razy. 2500 złotych w plecy i dodatkowy pieniądz dla dawcy. Teoretycznie wystarczy 40 punktów po pięć wpadek i jest na okrągło 100.000 zł miesięcznie w bonusie.

To tak na wakacyjnym marginesie- „przed podpisaniem umowy”. W nie tylko galerii handlowej.

Zostawmy to i przejdźmy do konkretnych pomysłów. Czy można zarobić na naderwanych trampkach, brudnych adidasach kończąc dziennikarskie studia?

 buty

 

12 miesięcy, 25 pracowników i klienci w kraju i za granicą. To pomysł polskiej firmy Wosh Wosh. Nie ma odpowiednika w Europie. Chapeaux bas. To kapitalny pomysł na zaoszczędzenie pieniędzy i sygnał, że można zarabiać na butach nie będąc szewcem. Co można zrobić z takim pomysłem? Tylko polecić. Zadowolonych klientów przybywa, a efekt? Znajdziecie tutaj.

Niezadowoleni też są-firma została zasypana zleceniami idącymi w tysiące. Nie była na to przygotowana, ale daje radę. Jest zapotrzebowanie na renowację trampek i adidasów. Nie skopiowany biznes. 

https://www.facebook.com/woshwoshPL/?fref=ts

“Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami i zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie. Przepraszamy za to, że czasami współpraca z nami nie była najłatwiejsza, ale nie mieliśmy od kogo czerpać wzorców. Jesteśmy pierwszą tego typu firma w Polsce, a nawet w Europie. Sami musieliśmy przecierać szlaki odnowy butów w Polsce. Ten rok dał nam bardzo dużo, wiele się nauczyliśmy i obiecujemy, że będzie tylko lepiej. WoshWosh 9 lipca 2015 tworzyły dwie siostry, teraz jest nas ponad 25. Dziękujemy, że byliście i jesteście z nami cały czas. Bądźcie czujni, już niedługo szykujemy dla Was niemałą rewolucje “.

Brawo dla Wosh Wosh)))!

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *