Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Raty częściowo zawieszone-poradnik najemcy

Raty częściowo zawieszone

Inne banki zapowiadają wsparcie

Duży franczyzodawca pracuje nad pakietem pomocowym

https://next.gazeta.pl/next/7,173953,25792799,koronawirus-pierwszy-bank-w-polsce-umozliwia-odlozenie-splaty.htmlhttps://next.gazeta.pl/next/7,173953,25792799,koronawirus-pierwszy-bank-w-polsce-umozliwia-odlozenie-splaty.html

“Pierwszy swoją decyzję już zakomunikował mBank. Instytucja poinformowała, że już od poniedziałku od godziny 16:00 umożliwi każdemu klientowi indywidualnemu oraz małym i średnim firmom odłożenie spłaty raty kapitałowej kredytu aż do pół roku. Dotyczy to wszystkich kredytów spłacanych w ratach, m. in. gotówkowych, hipotecznych czy firmowych. Cały proces będzie można przeprowadzić on-line, w systemach bankowości internetowej banku”.

To pierwszy bank, który zawiesza częściowo spłaty rat.

Jeden z największych franczyzodawców restauracyjnych w Polsce na ten moment w nieoficjalnych rozmowach rozważa potężne wsparcie dla franczyzobiorców. Szczegółów jeszcze nie znamy niemniej zarząd rozumiejąc sytuację pilnie pracuje nad planem ratunkowym-pakietem pomocowym. W momencie otrzymania szczegółowych informacji dla franczyzobiorców przekażę o którą markę chodzi. Nie można wykluczyć, że inne firmy sprzedające franczyzę również wdrożą procedurę kryzysową i mechanizmy wsparcia dla franczyzobiorców.

Ta sytuacja może być szansą dla uzdrowienia sytuacji w tych sieciach w których dochodziło w ostatnim czasie do napięć. Okazuje się, że “pływamy na jednej łajbie” i teraz koła ratunkowe będą niezbędne. To może zmienić relacje na lepsze, pozwolić na to, aby usiąść do stołu i wypracować kompromisy, które pozwolą przetrwać w tym trudnym czasie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *