Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

“Zwijamy się dla Ciebie”-poradnik najemcy

Pomimo możliwości koszyk zakupowy jest pusty

Polacy pokochali zdrowie

Rynek weryfikuje potrzebę

Pomimo częściowego otwarcia gh forum w Gdańsku Polacy, którzy pokochali zakupy, bardziej kochają zdrowie. Stosują się do zaleceń i zostają w domu, a najpotrzebniejsze produkty kupują tam, gdzie bezpieczniej. Galerie duchów zdokumentował retailovy korespondent w ramach akcji “zwijamy się dla Ciebie”.

Zdj. Death Mall News in Poland

Zakazu handlu nie ma. Mamy duży wybór. Od sklepików liczących kilka metrów kwadratowych do dziesiątek tysięcy metrów kwadratowych. Czy klienci przestali kupować? Wręcz przeciwnie, niektórzy są zaopatrzeni w zapasy na kilka miesięcy-znam takich. Czy nie można korzystać z zakupów spożywczych w gh?Można. Czy brakuje żywności jak wieszczyli prorocy handlu? Nie. Czy straszenie klientów przerwami w łańcuchach dostaw niesie jakiekolwiek zagrożenie? Nie. Jedynie w przypadku majtek z demobilu. Tak można przyjąć biorąc pod uwagę Bangladesz-gdzie są szyte. To już demobil. Zatem dlaczego w gh jest tak pusto? Rynek weryfikuje potrzebę. Iwęty to już demobil. Internet jest tym narzędziem, które retailovi mówi “adieu”.

Dostałem list z Białej Podlaskiej, gdzie właściciel gh odcina w tym trudnym czasie prąd za niezapłacone faktury-to nic nowego. Pisałem o tym 6, 5, 4 lata temu. To nie jest norma, ale w niektórych przypadkach standard. Wypowiadanie umów w tym czasie mając podpisane dobrowolne poddanie się egzekucji jest kwintesencją systemu retail w Polsce. Tu niema co owijać w bawełnę. Jeśli masz podpisany ten paragraf to dom, który masz-przestaniesz mieć. Chyba, że wszyscy solidarnie pozamykacie wszystko i siłowo będziecie bronić swoich domów. Nikt nie ma prawa odcinać Ci prądu.

Właściciel gh wystawia podwójne faktury za części wspólne, bo zgodnie z ustawą za czynsz wystawiać nie może. Jest “poukładany” z lokalną policją dlatego galernicy swojego towaru wyciągnąć-nie mogą. Funkcjonariusze niższego szczebla rozkładają ręce.

Prawnik potwierdza te informacje.

Dlatego nie płać, nie zadłużaj się. Pamiętaj o tym, że to nie Twoja wina. Starałeś się być okej, a dziś jesteś jak śmieć. Jak nikt. W czasie Wielkiej Nocy. Przykre. W następnym poście napiszę jak sobie radzą niektóre firmy i pracownicy tych firm, bo kreatywność ludzka jest fenomenalna, zadziwiająca. Są też dobre przykłady niektórych gh, gdzie nie ma mowy o odcinaniu prądu. To są gh należące do sieci “Społem”.

Szukaj pomocy tutaj www.najemcawgalerii.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *