Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.
Run Forest! Run!

”W razie czego zamknę i ucieknę”-poradnik najemcy

Pomimo ograniczeń nałożonych przez rząd Duka pracuje w galeriach handlowych. Firma specjalizuje się w sprzedaży artykułów kuchennych, porcelany, sztućców i szkła stołowego. Dostępne są też tekstylia, dekoracje i akcesoria kuchenne. W ramach poszerzenia asortymentu pojawiła się też karma dla psów co pozwala firmie handlować. O działających pomimo lokdownu sklepach Duka poinformował portal wp.pl. A dziś czytelnik podesłał zdjęcia i twierdzi, że to się firmie nie opłaca.

Bez względu na to czy się opłaca czy nie, firma znalazła sposób na obejście obostrzeń. Każdy paragon jest na wagę przetrwania.

Duka 5

Tymczasem najemca z Krakowa (sprzedaje ubrania) nasłuchuje nerwowo komunikatów policji. Żaluzja podniesiona do połowy kusi przechodzących klientów. Ci „nurkują” pod żaluzją pytając czy mogą wejść.

Najemca zgodził się z nami porozmawiać, ale prosił aby nie podawać dokładnej lokalizacji gdzie jest jego sklep.

Posłuchajmy najemcy:

„Moje długi to ok. 140 tysięcy złotych, zatrudniam tylko jednego pracownika i nie mam na chleb. Koszty, dostawcy i zarząd naciskają na płatności. Nie mam już zdolności kredytowej. Nie mam wyjścia. Sprzedałem towar za jakieś czterysta złotych, a klienci nie protestują. Nikt mnie nie straszy kontrolą. Nasłuchuję czy ktoś powiadomi policję i w razie czego zamknę i ucieknę ze sklepu. Jeśli ktoś pokaże rachunek-to trudno.

Otwarte W Połowie

Grafika: Internet

Wytłumaczę, że na kolejny tydzień muszę za coś kupić jedzenie. Do końca lockdownu tak będę działał. Urządzenie to dla mnie jest bardzo przydatne”.

10 thoughts on “”W razie czego zamknę i ucieknę”-poradnik najemcy”

  1. białyzerozero

    zanim ktoś kupi tą krótkofalówkę to niestety nie obsługuje ona częstotliwości na których działają w Polsce wszystkie służby (niekodowane). Baofeng tak ale nie ten najprosztszy model.

    1. My podaliśmy model, który miał najemca z artykułu. Nie wiemy czy to najtańszy, czy nie – nie znamy się na tym. Zresztą jak daliśmy link to trolle pisały, że robimy reklamę – tak jakby to był cel tej publikacji. Więc go usunęliśmy bo nie o to nam chodziło, aby ktoś nam zarzucał reklamę konkretnego produktu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *